• info@sisarmuhendislik.com
  • 0 224 235 23 93

Distribütörlerimiz

Firepro yapı itibariyle çevreye zararsız katı parçacıklar (aerosol) ihtiva eder. Bu aerosol, tetikleyici olan durumlarda içindeki potasyum yardımıyla yangın radikallerini ( C, CO, OH) bağlayarak yanmayı engeller. Öyle ki; Yangın söndürme sırasında mevcut söndürücüler oksijen boğma yöntemiyle söndürme yapmaktadır. Firepro yapısı itibariyle oksijene dokunmadan diğer bileşenleri engelleyerek yangını söndürür.

Firetrace, yangın riskine karşı korunma konusunda işletme sahiplerine, iş güvenliği yöneticilerine ve operasyon personeline yardımcı olan yangın söndürme teknolojisinde önde gelen dünya çapında yenilikçi bir markadır. Firetrace ticari, endüstriyel, askeri yapıların ve altyapıların yangın riskinden korunmasına yönelik otomatik yangın algılama ve söndürme sistemleri konusunda 20 yılın üzerinde tecrübeye sahiptir. Firetrace odaların tamamını veya “mikro ortamları” korumak üzere tasarlanmış iki tip sistem önermektedir.

Tyco Fire Protection Products, Yangın Algılama da, konvansiyonel sistemlerden genişletilmiş ağ tabanlı adreslenebilir sistemler ile özel tehlikeli durumlar için önleyici sistemlere kadar her şeye mevcut bir markadır. ISO9000 akreditasyonumuz doğrultusunda, yüksek kalite kriterlerini taşıyan ürünlerdir.