• info@sisarmuhendislik.com
  • 0 224 235 23 93

Hakkımızda

SİSAR Mühendislik Yangın Güvenlik Sistemleri ekibi olarak, 1998 yılından itibaren uzmanlık alanımız Yangın Mühendisliği ve Yangından Korunma konularında, ihtiyacınız olan her konuda profesyonel ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Diplomalı Yangın Uzmanı eğitmenlerimiz, NFPA üyeliği yanında sektörde uzun yıllardır çalışmanın getirdiği birikim ile sizlere en uygun çözümler sağlayabiliriz. Zorlukları aşmak, sizlerin takdirini kazanmak gurumuz olacaktır.

Bilindiği gibi; Yangın Güvenlik Sistemleri sektöründe ürün özellikleri her geçen gün hızla ve olumlu yönde değişmektedir. Üreticinin kimliğinden çok, ürünün teknik özellikleri önem kazanmış bulunmaktadır. Doğru ürün seçimi ile etkinliği arttırılabilmekte ve maliyeti düşürmek mümkün olabilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyacına ve beklentilerine uygun hizmeti en uygun fiyatla sağlamak, ve sağladığımız ürün ve sistemin yasal garantilerini hassasiyetle takip ederek satış sonrası kesintisiz hizmetimiz ile sistemimizin performansını üst düzeyde tutabilmek öncelikli amacımızdır.

Sisar Mühendislik, YAKDER (Yangından Korunma ve Eğitim Derneği) ana sponsorudur. Türkiye’de bir ilk olan “Yangın Eğitim Merkezi”nde uzman eğitmenlerimiz tarafından, ihtiyaca uygun detaylı planlanmış teorik ve pratik yangınla mücadele eğitimleri verilmektedir. SİSAR; Proje, Malzeme Temini, Danışmanlık, Sertifikalı Yangın Eğitimi, Montaj ve Servis konularında kaliteye, müşteri memnuniyetine özen göstererek ülkemizin yangın güvenliği sektörüne katkı sağladığına inanmaktadır. Güveniniz, en büyük teminatımızdır.

Sertifikalarımız